Žádost o rychlou půjčku

Vyplňte formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění a odeslání žádosti je velmi snadné, žádost zvládne vyplnit každý. Tento systém žádostí je unikátní - šanci má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele online půjček, právě díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou tyto půjčky nazývány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez nahlížení

Bezúročná půjčka

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Náš půjčkový systém zkrátka shromažďuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a potom si vybrat z nabídky desítek poskytovatelů SMS půjček. Nemusíte nikam sami chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte předem platit. Zkrátka - systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má opravdu každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejvýhodnější varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Online půjčka bez poplatku 1Kč je pokroková a blesková online půjčka. Jedná se o tzv. mikro zápůjčku. Proč malou? Jde totiž o půjčku, která je vhodná především na pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají akčních nabídek a nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily online půjček

Jak požádat o zápůjčku?

Snadno, vyplňte formulář, zabere Vám to pár vteřin. Potom chvilku vyčkejte, než Vám systém zvolí nabídku půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jenom řiďte body napsanými v žádosti a počkejte na schválení žádosti.

Zaslání peněz

Někteří klienti se táží, jak rychle a za kolik dní obdrží peníze. Velmi dobře si uvědomujeme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, chtějí půjčku co nejdříve. Proto nic neprotahujeme a finance jsou odeslány na bankovní účet okamžitě po schválení půjčky. Podle banky tedy můžete mít peníze už několik málo minut po schválení na bankovním účtu. Zápůjčka od nás je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte také opět snadno podle pokynů, jenž dostanete. Splácet můžete zase převodem. Doba splatnosti půjčky je pak zvolena na 30 dní. Proto jsou online půjčky od nás přezdívány jako zápůjčky do výplaty. Bezúročná půjčka je expresní a zřídíte ji během pár minut.

Prohlížíte registr?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. A to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., jež je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o naprosto transparentní podnik se sídlem v Česku, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Klady nebankovní zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Nejrychlejší SMS půjčka je vyřízena online, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani korunu
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku můžete zažádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí nabídnout to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopný Volsor nabídnout klientům online půjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude klientu skutečně schválená. Bezhotovostní půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností maximálně průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby je pochopil opravdu každý. Co je pak naší další velkou výhodou je rychlá rychlost vyřízení každé online zápůjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, ji potřebují skutečně rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku vyřídit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně každému

Půjčujeme vždy všem

U nás má šanci doopravdy úplně každý, půjčujeme totiž starým lidem, studentům, nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčka bez poplatku předem

SMS půjčka do 15 minut

Půjčku od firmy Volsor objednáte z pohodlí svého domu rychle za 5 minut. Sami osobně nemusíte nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jisté, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme se stovkami firem a proto vždycky vybíráme nejlepší půjčku právě pro Vás.