Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je velmi snadné, žádost zvládne vyplnit opravdu každý. Náš systém žádostí půjček je unikátní a pokrokový - šanci má úplně každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou naše půjčky nazývány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Půjčky bez doložení příjmu a bez nahlížení do registru

Finské půjčky

Pomáháme tisícovkám lidí měsíc co měsíc. Ptáte se jak? Náš systém pro poskytování půjček jednoduše sdružuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a pak si vybrat z nabídky desítek poskytovatelů bezhotovostních zápůjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic dopředu platit. Jednoduše a zkrátka - systém půjček je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci získat půjčku má opravdu doslova každý. Vždycky Vám bude nabídnuta ideální varianta, která Vám bude na 100% vyhovovat. Půjčky bez doložení příjmu je pokroková a rychlá online zápůjčka. Jde o takzvanou malou zápůjčku. Proč malou zápůjčku? Jde totiž o zápůjčku, jež je ideální především na uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají slevových akcí a nebo pro lidi, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily zápůjčky

Jak zažádat o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to pár sekund. Posléze chviličku vydržte, než Vám půjčkový systém zvolí nabídku půjček vhodných právě pro Vás. A potom se už jenom řiďte kroky napsanými v žádosti a počkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz

Klienti se často táží, jak rychle a za kolik dní dostanou půjčku. Uvědomujeme si moc dobře, že lidé, jež žádají o zápůjčku, chtějí peníze co nejrychleji. Proto nic neprotahujeme a finance jsou Vám odeslány na bankovní účet ihned po schválení půjčky. Podle typu banky tak můžete mít půjčku už pár minut po schválení na svém účtu. Půjčka od naší společnosti je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte také opět jednoduše podle údajů, jenž dostanete. Splácet můžete opět převodem. Nejdelší doba splatnosti je pak zvolena na 30 dnů. Díky tomu jsou online půjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Finské půjčky je expresní a vyřídíte ji během několika málo minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Registr se nekontroluje. To je jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., jenž je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní podnik se sídlem v Česku, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Bonusy nebankovní půjčky bez poplatku 1 Kč

  • SMS půjčka bez 1 Kč je vyřízena přes web, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí poskytnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopen Volsor poskytnout klientům půjčku přímo šitou na míru, jež bude danému klientovi opravdu schválena. Půjčky od nás jsou vždy a za všech okolností nanejvýš průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně každý. Další výhoda je rychlá rychlost zřízení každé bezhotovostní půjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, kteří žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. Proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy každému

Půjčíme opravdu všem

U nás má šanci skutečně každý, poskytneme půjčku totiž důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Půjčky hned bez registru

Půjčka 4000 Kč

Půjčku od firmy Volsor zařídíte z pohodlí svého domu pohodlně do 7 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jisté, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme s desítkami společností a tak vždy zvolíme nejlepší online půjčku Vám.