Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění formuláře je velmi snadné, žádost zvládne vyplnit každý. Náš systém je moderní - šanci má úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - díky tomu jsou půjčky od nás přezdívány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez nahlížení do registru

Krátkodobé půjčky

Pomáháme tisícům lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Systém půjček jednoduše shromažďuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a pak si vybrat z nabídky desítek poskytovatelů online SMS zápůjček. Nemusíte nikam sami chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte předem platit. Jednoduše - systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má opravdu doslova každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude vyhovovat. Pujcky ihned je pokroková a expresní online půjčka. Jde o takzvanou malou půjčku. Proč mikro půjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, jenž je ideální hlavně pro pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají slev a nebo pro lidi, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily rychlé půjčky

Jak si zažádat o zápůjčku?

Snadno, vyplňte formulář, zabere Vám to chvilku. Následně chvíli počkejte, než Vám systém půjček vypočítá a navrhne nabídku bleskových půjček vhodných pro Vás. A pak se už jenom řiďte body popsanými v žádosti a počkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz

Někteří klienti se táží, jak rychle a za jaký čas dostanou peníze. Velmi dobře si uvědomujeme, že lidé, jenž žádají o zápůjčku, chtějí finance co nejrychleji. A to je důvod, proč nic nezdržujeme a peníze jsou Vám odeslány na bankovní účet ihned po schválení. Podle typu banky tedy můžete mít půjčku už pár minut po schválení na svém účtu. Půjčka od společnosti Volsor je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte opět velmi jednoduše dle pokynů, jež dostanete. Splácet můžete půjčku zase bankovním převodem. Doba splatnosti je pak zvolena na třicet dní. I díky tomu jsou půjčky od nás nazývány jako zápůjčky do výplaty. Krátkodobé půjčky je rychlá a zřídíte ji během několika minut.

Prohlížíte registr?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., jež je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o naprosto transparentní společnost se sídlem v Česku, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Bonusy rychlé zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčky hned bez registru je vyřízena online, nikam nechodíte
  • Diskrétní online půjčka, o níž se Vaši sousedi určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani korunu
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopen Volsor s.r.o. nabídnout klientům půjčku doslova šitou na míru, která bude danému klientu skutečně schválena. Naše zápůjčky jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně úplně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je blesková rychlost vyřízení každé bezhotovostní půjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, ji chtějí opravdu rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu všem

Půjčujeme skutečně každému

U nás má šanci doopravdy kdokoliv, půjčíme totiž důchodcům, studentům, nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Půjčky bez doložení příjmu

Bankovní půjčky bez registru ihned

Online půjčku od Volsoru zařídíte z pohodlí svého domu bleskově do 10 minut. Sami nemusíte nikam chodit a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás máte jistotu, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a tak vždy zvolíme nejlepší bezhotovostní půjčku Vám.