Žádost o expresní půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění a odeslání formuláře s žádostí o půjčku je rychlé, formulář vyplní každý, je to jednoduché. Tento systém žádostí je pokrokový - šanci má opravdu každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele online půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - díky tomu jsou naše půjčky pojmenovávány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

Půjčka bez poplatku předem a bez nahlížení

Malá půjčka

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Jak? Náš systém pro poskytování půjček jednoduše shromažďuje velkou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a potom si zvolit z bohaté nabídky mnoha poskytovatelů SMS online půjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte volat, nic nemusíte platit dopředu. Zkrátka - systém půjček je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci získat online půjčku má doopravdy každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, která Vám bude na 100% vyhovovat. Pujcky ihned je pokroková a rychlá nebankovní půjčka. Jde o takzvanou malou zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jedná se totiž o půjčku, jež se hodí především pro pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro lidi, jež rádi využívají slevových akcí a nebo pro ty, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily půjček

Jak požádat o půjčku?

Jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen pár sekund. Následně chvíli vyčkejte, než Vám systém zvolí nabídku zápůjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jen řiďte body uvedenými v žádosti a vyčkejte na schválení žádosti.

Odeslání peněz

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za jak dlouho získají peníze. Velmi dobře si uvědomujeme, že klienti, jež žádají o půjčku, potřebují peníze co nejdříve. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a finance jsou odeslány na účet hned po schválení. Podle typu banky tak můžete mít finance už několik málo minut po schválení na účtě. Půjčka od naší společnosti je rychlá.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte opět snadno podle pokynů, jež dostanete. Splácet můžete zase bankovním převodem. Doba splatnosti je potom zvolena na třicet dní. I proto jsou půjčky od naší společnosti přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Malá půjčka je expresní a zřídíte ji během několika minut.

Prohlížíte registr?

Do registru dlužníků nenahlížíme. I to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., jež je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní podnik se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Klady online zápůjčky bez bez nahlížení

  • Nová půjčka před výplatou je vyřízena po internetu, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1 Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku můžete požádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí nabídnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování online zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. nabídnout klientům zápůjčku přímo šitou na míru, jež bude danému klientu opravdu schválená. Naše online půjčky jsou vždy a za všech okolností maximálně průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby jim rozuměl opravdu doslova každý. Co je pak naší další velkou výhodou je neuvěřitelná rychlost vyřízení veškeré online půjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, ji potřebují opravdu rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o online půjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně každému

Půjčujeme vždy každému

U nás má šanci doopravdy úplně kdokoliv, poskytneme půjčku totiž důchodcům, studentům, nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč

Krátkodobé půjčky do 3000 Kč

Zápůjčku od Volsoru zařídíte z pohodlí svého domova pohodlně během 7 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam docházet a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jisté, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme se stovkami firem a tak vždy zvolíme nejlepší bezhotovostní půjčku Vám.