Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je rychlé, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Náš půjčkový systém je unikátní a pokrokový - půjčku může získat skutečně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele online půjček, jenom díky tomu můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - i proto jsou naše půjčky nazývány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčky bez poplatku a registru ihned a bez registru

Mobil půjčky

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Půjčkový systém jednoduše shromažďuje téměř většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a potom si vybrat z bohaté nabídky stovek poskytovatelů on-line půjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nemusíte nikam volat, nemusíte nic dopředu platit. Jednoduše - půjčkový systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci získat půjčku má skutečně úplně každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejvýhodnější varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Online půjčka bez poplatku 1Kč je pokroková a rychlá nebankovní půjčka. Jde o takzvanou mikro zápůjčku. Proč mikro? Jedná se totiž o půjčku, jež se hodí především pro uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají slevových akcí a nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily SMS půjčky

Jak požádat o půjčku?

Snadno, vyplňte formulář, zabere Vám to jen chvilku. Následně chviličku počkejte, než Vám systém vybere nabídku bezhotovostních půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jen řiďte body popsanými v žádosti a vyčkejte na schválení půjčky.

Odeslání půjčky k Vám

Někteří klienti se táží, jak rychle a za jak dlouho získají půjčku. Víme moc dobře, že klienti, jenž žádají o zápůjčku, chtějí finance co nejdříve. Proto nic neprotahujeme a finance jsou odeslány na účet hned po schválení půjčky. Podle druhu banky tak můžete mít peníze už pár minut po schválení půjčky na bankovním účtě. Půjčka od naší společnosti je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte také opět velmi jednoduše podle pokynů, jež dostanete. Uhradit můžete opět bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak zvolena na třicet dnů. I proto jsou zápůjčky od nás přezdívány jako půjčky do výplaty. Mobil půjčky je expresní a zřídíte ji během několika minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Registr při schválení nekontrolujeme. A to je také jeden z důvodů, proč je půjčka od Volsoru tak oblíbená.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., jež je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní firmu se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Bonusy bleskové zápůjčky bez bez nahlížení do registru

  • Půjčky hned bez registru je vyřízena online přes internet, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní půjčka, o níž se Vaši sousedi určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí poskytnout to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Díky tomu je schopný Volsor nabídnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, jenž bude klientovi opravdu schválená. Bezhotovostní půjčky od nás jsou vždy a za všech okolností maximálně průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby jim rozuměl opravdu úplně každý. Další naší výhodou je rychlá rychlost zřízení veškeré bezhotovostní zápůjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že lidé, jež žádají o půjčku, ji chtějí skutečně rychle. Proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně každému

Půjčíme vždy všem

U nás má šanci opravdu kdokoliv, poskytneme půjčku totiž důchodcům, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské.

SMS půjčka do 15 minut

Půjčka ihned 4000 Kč

Online zápůjčku od firmy Volsor sjednáte ze svého domu bleskově do 5 minut. Sami nemusíte nikam chodit a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jistota, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme s desítkami firem a tak vždy vybereme nejvhodnější bezhotovostní půjčku právě Vám.