Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění a odeslání formuláře je velmi jednoduché, žádost zvládne vyplnit každý. Tento systém žádostí půjček je unikátní - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou tyto půjčky přezdívány jako půjčka bez koruny. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

Pujcky ihned a bez registru

Nové půjčky ihned na účet

Pomáháme tisícovkám lidí měsíčně. Ptáte se jak? Půjčkový systém zkrátka sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a následně vybrat z bohaté nabídky mnoha poskytovatelů nebankovních půjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte dopředu platit. Jednoduše a zkrátka - náš systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci má opravdu doslova každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Půjčky 2000 bez registru je moderní a expresní nebankovní půjčka. Jde o tzv. mikro zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jde totiž o půjčku, která je ideální především na pokrytí nenadálých výdajů. Tedy pro lidi, jež rádi využívají slevových akcí a nebo pro ty, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily online půjček

Jak si zažádat o zápůjčku?

Snadno, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen pár sekund. Posléze chvíli vyčkejte, než Vám systém vygeneruje nabídku bleskových půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jenom řiďte body popsanými ve formuláři a počkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz k vám

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za jakou dobu dostanou peníze. Velmi dobře víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, potřebují peníze co nejrychleji. To je důvod, proč nic nezdržujeme a peníze jsou odeslány na bankovní účet hned po schválení. V závislosti na bance tak můžete mít finance už pár minut po schválení půjčky na svém účtu. Online půjčka od naší společnosti je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět velmi jednoduše dle pokynů, jež obdržíte. Uhradit můžete půjčku opět převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak nastavena na třicet dnů. Právě proto jsou online půjčky od naší společnosti nazývány jako půjčky do další výplaty. Nové půjčky ihned na účet je expresní a vyřídíte ji během několika minut.

Prohlíží se registr?

Do registru dlužníků nenahlížíme. I to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., která je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní společnost se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Klady bezhotovostní půjčky bez poplatku 1 Kč

  • SMS půjčka je vyřízena online, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se nikdo rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete zažádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna nabídnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům půjčku doslova přímo šitou na míru, která bude danému klientu opravdu schválená. Naše zápůjčky jsou vždycky a za všech okolností maximálně průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby je pochopil opravdu každý. Další velká výhoda je neuvěřitelná rychlost vyřízení každé SMS půjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že klienti, jež žádají o online půjčku, ji chtějí skutečně rychle. A proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu všem

Půjčíme opravdu všem

U nás má šanci opravdu úplně kdokoliv, půjčujeme totiž důchodcům, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Nebankovní rychlá půjčka

Nebankovní půjčky hned

Půjčku od firmy Volsor objednáte z pohodlí svého bytu extra rychle za 10 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam chodit a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti máte jistotu, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme s desítkami firem a proto vždy zvolíme nejlepší rychlou půjčku právě Vám.