Žádost o expresní půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění formuláře je jednoduché, formulář zvládne vyplnit každý. Tento systém žádostí je moderní - šanci má úplně každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele online půjček, díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou tyto půjčky přezdívány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez registru

Půjčky Home Credit

Pomáháme tisícům lidí měsíčně. Ptáte se jak? Náš systém zkrátka shromažďuje téměř většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a pak si zvolit z velké nabídky desítek poskytovatelů SMS online zápůjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nemusíte nic předem platit. Zkrátka - náš systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má doopravdy každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejvýhodnější varianta, která Vám bude vyhovovat. Nebankovní rychlá půjčka je pokroková a blesková online půjčka. Jde o takzvanou mikro půjčku. Proč mikro půjčku? Jde totiž o zápůjčku, která je ideální hlavně pro pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají slev a nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily zápůjčky

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to chvilku. Potom chvíli vydržte, než Vám půjčkový systém navolí nabídku online půjček vhodných pro Vás. A potom se už jen řiďte body uvedenými ve formuláři a vyčkejte na schválení žádosti.

Odeslání peněz

Někteří klienti se táží, jak rychle a za kolik dní dostanou finance. Chápeme, že lidé, jež žádají o zápůjčku, potřebují finance co nejdříve. Proto nic nezdržujeme a finance jsou zaslány na bankovní účet bezprostředně po schválení půjčky. V závislosti na bance tedy můžete mít finance už několik minut po schválení na účtě. Online půjčka od Volsoru je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět snadno dle údajů, jenž dostanete. Splácet můžete půjčku zase bankovním převodem. Doba splatnosti je potom nastavena na třicet dnů. I díky tomu jsou zápůjčky od nás nazývány jako zápůjčky do výplaty. Půjčky Home Credit je blesková a vyřídíte ji během několika málo minut.

Nahlíží se do registru?

Registr při schválení nekontrolujeme. To je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., která je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o naprosto transparentní společnost se sídlem v Česku, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Bonusy bleskové zápůjčky bez bez ručení

  • SMS půjčka je vyřízena online, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní půjčka, o níž se vůbec nikdo rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1 Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku tedy můžete zažádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná dát to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům půjčku doslova šitou na míru, jež bude klientu skutečně schválená. Naše zápůjčky jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil opravdu úplně každý. Další naší výhodou je neuvěřitelná rychlost zřízení veškeré online zápůjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, kteří žádají o online půjčku, ji chtějí skutečně rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu všem

Půjčíme opravdu všem

U nás má šanci opravdu úplně kdokoliv, poskytneme půjčku totiž starším lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Nebankovní půjčky hned

Půjčky bez poplatku a registru ihned

Půjčku od Volsoru objednáte z pohodlí svého bytu extra rychle do 7 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a tak vždycky vybíráme nejvhodnější zápůjčku právě Vám.