Zažádat o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění a odeslání formuláře je velmi jednoduché, žádost zvládne vyplnit každý. Náš půjčkový systém je unikátní - půjčku může získat skutečně každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele půjček, právě díky tomu můžeme poskytnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou půjčky od nás přezdívány jako SMS půjčky bez koruny. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

Půjčka na ruku hned a bez nahlížení

Půjčky Komerční banky

Pomáháme tisícům lidí měsíc co měsíc. Jak? Půjčkový systém zkrátka shromažďuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a pak vybrat z velké nabídky mnoha poskytovatelů online SMS půjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nikam nemusíte volat, nemusíte nic dopředu platit. Prostě - systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci má opravdu doslova každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude maximálně vyhovovat. Půjčky bez doložení příjmu je pokroková a expresní nebankovní půjčka. Jde o takzvanou malou zápůjčku. Proč malou zápůjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, která se hodí hlavně pro uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají akčních nabídek a nebo pro lidi, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily půjčky

Jak zažádat o zápůjčku?

Snadno, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár sekund. Potom chvilku vyčkejte, než Vám systém půjček navolí nabídku zápůjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jenom řiďte kroky uvedenými v žádosti a počkejte na schválení žádosti.

Zaslání peněz

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za kolik dní obdrží peníze. Uvědomujeme si moc dobře, že klienti, jenž žádají o zápůjčku, potřebují peníze co nejrychleji. A proto nic neprotahujeme a peníze jsou Vám zaslány na bankovní účet bezprostředně po schválení půjčky. Podle banky tak můžete mít finance už pár minut po schválení půjčky na bankovním účtě. Online půjčka od nás je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět jednoduše podle pokynů, jež dostanete. Splácet můžete půjčku opět bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je pak zvolena na třicet dní. Díky tomu jsou zápůjčky od Volsoru nazývány jako půjčky do výplaty. Půjčky Komerční banky je expresní a zřídíte ji během několika málo minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Do registru nenahlížíme. To je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., jenž je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní podnik se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Klady bleskové půjčky bez poplatku 1 Kč

  • SMS půjčka 1 000 Kč je vyřízena online, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se Vaši sousedi určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná dát to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopný Volsor poskytnout klientům online půjčku doslova přímo šitou na míru, která bude danému klientovi doopravdy schválená. Půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby je pochopil skutečně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je neuvěřitelná rychlost vyřízení veškeré online půjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o online půjčku, ji potřebují opravdu rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy všem

Půjčíme skutečně všem

U nás má šanci doopravdy úplně každý, půjčujeme totiž starým lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Nebankovní rychlá půjčka

Půjčky 2000 bez registru

Online zápůjčku od Volsoru vyžídíte z pohodlí svého bytu bleskově během 5 minut. Sami osobně nemusíte nikam docházet a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru máte jistotu, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme se stovkami firem a proto vždy vybereme nejvhodnější rychlou půjčku právě Vám.