Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Odeslání a vyplnění žádosti je rychlé, žádost opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Náš systém žádostí půjček je pokrokový - půjčku může získat skutečně každý. Na jednom místě máme všechny poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejvhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou naše půjčky přezdívány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Nebankovní rychlá půjčka a bez nahlížení

Půjčky na družstevní byty

Pomáháme tisícům lidí měsíc co měsíc. Jak? Náš půjčkový systém jednoduše shromažďuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a pak si zvolit z nabídky desítek poskytovatelů online SMS zápůjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nemusíte nikam volat, nic nemusíte platit předem. Zkrátka a jednoduše - náš systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci získat půjčku má skutečně každý. Vždycky Vám bude nabídnuta ideální varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Půjčka bez poplatku předem je moderní a blesková nebankovní zápůjčka. Jde o takzvanou malou půjčku. Proč malou půjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, jenž se hodí především pro uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro lidi, kteří s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro lidi, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily SMS půjček

Jak požádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte formulář, zabere Vám to jen pár vteřin. Posléze chviličku vyčkejte, než Vám systém navrhne nabídku SMS půjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jen řiďte body popsanými v žádosti a vyčkejte na schválení žádosti.

Odeslání půjčky k Vám

Někteří klienti se táží, jak rychle a za jakou dobu obdrží peníze. Uvědomujeme si moc dobře, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, potřebují půjčku co nejrychleji. To je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou Vám poslány na účet okamžitě po schválení. Podle druhu banky tedy můžete mít půjčku už několik minut po schválení na účtu. Zápůjčka od společnosti Volsor je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte také opět jednoduše podle údajů, jež dostanete. Uhradit můžete zase převodem. Doba splatnosti půjčky je pak zvolena na 30 dní. Také proto jsou zápůjčky od nás přezdívány jako půjčky do výplaty. Půjčky na družstevní byty je expresní a zřídíte ji během několika minut.

Nahlížíte do registru dlužníků?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. To je také jeden z důvodů, proč je půjčka od Volsoru tak oblíbená.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jež je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o transparentní společnost se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Výhody bleskové zápůjčky bez bez nahlížení do registru

  • Půjčka online do 10 min. je vyřízena online, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní online půjčka, o které se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná dát to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, jež bude danému klientu skutečně schválená. Naše zápůjčky jsou vždy a za všech okolností nanejvýš transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby je pochopil skutečně úplně každý. Velká výhoda je neuvěřitelná rychlost zřízení každé SMS zápůjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, ji potřebují opravdu rychle. A proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o půjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy každému

Půjčíme opravdu každému

U naší společnosti má šanci opravdu úplně každý, půjčujeme totiž důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčka 4000 Kč

Půjčky bez poplatku a registru ihned

Online půjčku od firmy Volsor zařídíte z pohodlí svého bytu extra rychle za 10 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím společností a tak vždy vybereme nejlepší rychlou půjčku právě Vám.