Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění žádosti je velmi snadné, žádost opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Tento systém žádostí půjček je unikátní a pokrokový - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele online půjček, jenom díky tomu můžeme nabídnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou půjčky od nás nazývány jako půjčka bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Nebankovní půjčky hned a bez nahlížení do registru

Půjčky Oberbank

Pomáháme tisícovkám lidí měsíčně. Jak? Náš systém pro poskytování půjček jednoduše shromažďuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a posléze vybrat z bohaté nabídky stovek poskytovatelů SMS online zápůjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic platit dopředu. Jednoduše - půjčkový systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má opravdu doslova každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejvhodnější varianta, která Vám bude maximálně vyhovovat. Pujcky ihned je pokroková a blesková online zápůjčka. Jde o tzv. malou zápůjčku. Proč malou zápůjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, jež se hodí hlavně pro uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají slevových akcí a nebo pro lidi, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily SMS půjčky

Jak požádat o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen pár vteřin. Následně chvilku vydržte, než Vám systém zvolí nabídku SMS půjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jenom řiďte body uvedenými ve formuláři a vyčkejte na schválení žádosti.

Odeslání peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za kolik dní dostanou půjčku. Uvědomujeme si moc dobře, že klienti, kteří žádají o půjčku, chtějí peníze co nejdříve. To je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou poslány na účet okamžitě po schválení. Podle banky tedy můžete mít půjčku už několik málo minut po schválení půjčky na svém účtu. Zápůjčka od Volsoru je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět snadno dle pokynů, jenž obdržíte. Uhradit můžete opět bankovním převodem. Doba splatnosti je pak zvolena na 30 dnů. I díky tomu jsou zápůjčky od Volsoru přezdívány jako půjčky do další výplaty. Půjčky Oberbank je blesková a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jež je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní podnik se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody bleskové půjčky bez bez nahlížení

  • Malá půjčka na účet je vyřízena online přes internet, nikam nechodíte
  • Diskrétní online půjčka, o které se Vaši sousedé rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1 Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná nabídnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor s.r.o. poskytnout klientům online půjčku přímo šitou na míru, která bude klientovi opravdu schválená. Naše bezhotovostní půjčky jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně každý. Další naší výhodou je rychlá rychlost zřízení každé SMS zápůjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že klienti, kteří žádají o online půjčku, ji chtějí skutečně rychle. Proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy každému

Půjčujeme vždy všem

U naší společnosti má šanci doopravdy úplně každý, dáme půjčku totiž starým lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Malá půjčka do 24 hodin

Malá půjčka do 24 hodin

Zápůjčku od společnosti Volsor objednáte z pohodlí svého domu extra rychle za 10 minut. Sami nemusíte nikam docházet a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a tak vždycky vybereme nejlepší zápůjčku právě Vám.