Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Vyplnění a odeslání žádosti je velmi snadné, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Tento systém žádostí půjček je pokrokový - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele půjček, právě díky tomu můžeme nabídnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - i proto jsou naše půjčky přezdívány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Nebankovní rychlá půjčka a bez nahlížení

Rychlá půjčka na OP

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Jak? Půjčkový systém zkrátka sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a potom vybrat z bohaté nabídky desítek poskytovatelů rychlých zápůjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nemusíte nikam volat, nemusíte nic dopředu platit. Zkrátka a jednoduše - náš systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci získat půjčku má opravdu každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, která Vám bude na 100% vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je moderní a expresní online půjčka. Jedná se o tzv. malou půjčku. Proč mikro? Jde totiž o zápůjčku, jenž je vhodná především pro pokrytí nenadálých výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají akčních slev a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily zápůjčky

Jak zažádat o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte formulář, zabere Vám to chvilku. Pak chvíli vydržte, než Vám systém vybere nabídku bezhotovostních půjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jen řiďte kroky popsanými ve formuláři a počkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz k vám

Klienti se často ptají, jak rychle a za jaký čas získají finance. Víme moc dobře, že žadatelé, kteří žádají o zápůjčku, chtějí půjčku co nejrychleji. Proto nic nezdržujeme a peníze jsou Vám poslány na bankovní účet okamžitě po schválení. Podle banky tedy můžete mít finance už několik minut po schválení půjčky na svém účtu. Zápůjčka od společnosti Volsor je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte opět velmi jednoduše podle pokynů, jenž obdržíte. Uhradit můžete půjčku opět převodem. Doba splatnosti je potom nastavena na 30 dní. I proto jsou půjčky od nás přezdívány jako půjčky do výplaty. Rychlá půjčka na OP je blesková a zřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Registr se nekontroluje. To je jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., která je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní podnik se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Bonusy rychlé půjčky bez bez nahlížení do registru

  • Půjčky pro důchodce hned je vyřízena přes web, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se Vaši sousedé rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani korunu
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí poskytnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopen Volsor s.r.o. poskytnout klientům zápůjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude danému klientovi skutečně schválena. Naše půjčky jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby je pochopil opravdu úplně každý. Velká výhoda je blesková rychlost zřízení veškeré online zápůjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že lidé, jež žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu všem

Půjčujeme skutečně každému

U naší společnosti má šanci opravdu úplně kdokoliv, dáme půjčku totiž důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčka na ruku hned

Půjčky 2000 bez registru

Půjčku od Volsoru vyžídíte ze svého bytu bezproblémově za 5 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam docházet a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jistota, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme se stovkami společností a proto vždycky vybereme nejlepší online půjčku právě pro Vás.