Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění a odeslání formuláře je velmi jednoduché, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Tento systém žádostí je unikátní - šanci má opravdu úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu můžeme nabídnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou půjčky od nás pojmenovávány jako půjčka bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Krátkodobé půjčky do 3000 Kč a bez registru

Sms půjčka každému

Pomáháme tisícům lidí měsíčně. Ptáte se jak? Náš systém zkrátka shromažďuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a posléze si vybrat z nabídky mnoha poskytovatelů on-line půjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nemusíte nikam telefonovat, nemusíte nic dopředu platit. Zkrátka - systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má opravdu úplně každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude vyhovovat. Pujcky ihned je pokroková a rychlá nebankovní zápůjčka. Jde o takzvanou malou zápůjčku. Proč mikro? Jde totiž o půjčku, která je vhodná především pro uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají akčních nabídek a nebo pro ty, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily rychlé půjčky

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Snadno, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár sekund. Následně chviličku vydržte, než Vám systém vygeneruje nabídku bezhotovostních půjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jen řiďte kroky uvedenými v žádosti a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání půjčky k Vám

Klienti se často ptají, jak rychle a za jakou dobu získají finance. Víme moc dobře, že lidé, jež žádají o půjčku, chtějí peníze co nejrychleji. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou zaslány na bankovní účet bezprostředně po schválení. Podle typu banky tak můžete mít peníze už několik málo minut po schválení na bankovním účtu. Půjčka od Volsoru je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte opět velmi jednoduše dle údajů, jenž dostanete. Splácet můžete půjčku zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak nastavena na třicet dnů. I proto jsou zápůjčky od nás přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Sms půjčka každému je rychlá a zřídíte ji během několika málo minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. To je jeden z důvodů, proč je půjčka od Volsoru tak oblíbená.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., jež je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní podnik se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody online zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • SMS půjčka bez 1 Kč je vyřízena přes internet, nikam nechodíte
  • Diskrétní půjčka, o které se Vaši sousedé rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani korunu
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná dát to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopen Volsor s.r.o. nabídnout klientům zápůjčku doslova přímo šitou na míru, jež bude danému klientu doopravdy schválena. Rychlé půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil opravdu úplně každý. Další naší výhodou je blesková rychlost zřízení veškeré online půjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, ji chtějí skutečně rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy všem

Půjčujeme opravdu každému

U naší společnosti má šanci doopravdy úplně kdokoliv, dáme půjčku totiž jak důchodcům, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

5000 půjčka

Půjčka ihned 4000 Kč

Zápůjčku od společnosti Volsor zařídíte z pohodlí svého domu rychle za 10 minut. Sami nemusíte nikam chodit a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme s desítkami společností a proto vždycky vybereme nejvhodnější online půjčku právě pro Vás.