Žádost o půjčku

Vyplňte formulář a peníze jsou Vaše

Odeslání a vyplnění žádosti je snadné, žádost opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Tento systém žádostí půjček je unikátní - půjčku může získat skutečně každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou naše půjčky nazývány jako SMS půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez registru

Výpočet úroků z půjček

Pomáháme tisícům lidí každý měsíc. Jak? Náš systém zkrátka sdružuje velkou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a posléze si zvolit z nabídky stovek poskytovatelů nebankovních půjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam volat, nic nemusíte platit předem. Jednoduše - náš půjčkový systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání půjčky má skutečně úplně každý. Bude Vám vždy nabídnuta ideální varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Pujcky ihned je pokroková a blesková online půjčka. Jde o tzv. mikro zápůjčku. Proč mikro zápůjčku? Jedná se totiž o půjčku, která se hodí hlavně pro uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro lidi, jež rádi využívají akčních nabídek a nebo pro ty, jenž prostě nevyšli s výplatou.

Detaily zápůjčky

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte formulář, zabere Vám to jen pár sekund. Následně chvíli vyčkejte, než Vám systém zvolí nabídku bleskových půjček vhodných pro Vás. A pak se už jen řiďte body uvedenými v žádosti a vyčkejte na schválení žádosti.

Odeslání půjčky k Vám

Mnozí klienti se táží, jak rychle a za jakou dobu obdrží peníze. Uvědomujeme, že žadatelé, jež žádají o půjčku, potřebují půjčku co nejrychleji. To je důvod, proč nic neprotahujeme a finance jsou zaslány na účet bezprostředně po schválení půjčky. Podle typu banky tak můžete mít peníze už pár minut po schválení půjčky na účtu. Zápůjčka od společnosti Volsor je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte také opět velmi jednoduše dle údajů, které dostanete. Uhradit můžete půjčku opět bankovním převodem. Doba splatnosti je potom nastavena na třicet dní. I proto jsou půjčky od Volsoru nazývány jako zápůjčky do další výplaty. Výpočet úroků z půjček je blesková a zřídíte ji během pár minut.

Prohlíží se registr?

Registr se nekontroluje. To je jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Firma Volsor s.r.o., jež je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o transparentní společnost se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Klady bezhotovostní zápůjčky bez bez nahlížení do registru

  • Půjčka před výplatou bez registrace je vyřízena přes web, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se Vaši sousedi určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani korunu
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí nabídnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli nabízení zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopen Volsor poskytnout klientům zápůjčku přímo šitou na míru, která bude klientovi opravdu schválena. Naše online půjčky jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně doslova každý. Velká výhoda je blesková rychlost zřízení každé SMS půjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy každému

Půjčíme skutečně všem

U nás má šanci opravdu úplně kdokoliv, poskytneme půjčku totiž důchodcům, studentům, nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Půjčky hned bez registru

Pujcky ihned

Online zápůjčku od firmy Volsor sjednáte z pohodlí svého domu pohodlně během 10 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam docházet a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jisté, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme s desítkami firem a tak vždycky vybíráme nejlepší půjčku právě Vám.