Domů > Činky Nastavitelný 24kg Trénink Domácí Posilovny Vnitřní Svalová Cvičení, Činky

Činky Nastavitelný 24kg Trénink Domácí Posilovny Vnitřní Svalová Cvičení, Činky

3 245.94 Kč

  • Činnost: Fitness, Trénink
  • Typ: Další
  • Číslo Modelu: Činky cvičení
  • Sub-Typ: Činky cvičení
  • Původ: KN(Původu)
  • Hmotnost Na Jednotku: 52Lbs
  • Materiál: ocel, nylon

Činky Nastavitelný Synchronizuje Trénink Domácí Posilovny Vnitřní Svalová Cvičení, Posilovny Kit

Zemí EU, nemusíte Platit Celní Poplatky!

(1) Nemusíte Platit Celní Poplatky!

Francie, Španělsko, Německo, Polsko, Itálie, Portugalsko, Rumunsko, Maďarsko, Belgie, Nizozemsko, Švédsko, Rakousko, Bulharsko, Chorvatsko, Česká Republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Irsko, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Slovensko, Slovinsko, Spojené Království.

5-52.5 LBS Nastavitelné Činky

Zde nabízíme vám tento vysoce kvalitní nastavitelný činka, který je navržen tak, aby tón vaše síla a budovat svaly.Ve srovnání s normální činka, naše činka funkce nastavitelné závaží v rozmezí od 5 až 52,5 kg(2.5-24kg).S naší činka, není třeba se bát, že váš dům je plný s několika činky, jen jeden z našich činky bude stačit.Přijít a dostat ji právě teď.

Vlastnosti a Detaily 【PREMIUM MATERIÁL】- Vyrobeno z oceli plastem hmotnost desky a PP základna, vysoká odolnost proti erozi, trvanlivé a robustní, není snadné být rozbité, určené pro dlouhodobé použití. 【NASTAVITELNÉ ZÁVAŽÍ】- S otočením číselníku na dvou koncích činky, můžete nastavení váhy od 5 liber na 52,5 kg(2.5-24kg) v 2,5 kilové přírůstky okamžitě.Vroubkovaná rukojeť je anti-slide a pohodlné.Elegantní vzhled, vhodný pro muže i ženy. 【NAPROSTO BEZPEČNÉ】- je Dodáván s jedním odolná základna s západky design.Pro vaši bezpečnost obavy, závaží deska může být změněn pouze při činky jsou na základně.Bezpečný brady zámky(jako obrázek show) chránit hmotnost desky od pádu při cvičení. 【PROSTOR EFEKTIVNÍ】- Tato činka set je ekvivalent k 15 různých závaží činky.S naší nastavitelný činka, není třeba se obávat, že čísla činky může nepřehledná svůj prostor cvičení. 【SKVĚLÝ VÝKON】- Vhodný pro provádění základních tělesných cvičení a těžkých nohou výtahy, pro zlepšení své hlavní síla.Pokrčí rameny, výpady, kadeře nebo vyvolává, je to vaše volba.

Štítky: posilovna machin, nastavitelné činky přizpůsobit, nastavitelný činka 32 kg, bowflex selecttech 1090 činky, muži nastavitelná činka, volitelné činky uk, kovové činka nastavitelný, bowflex selecttech 552 nastavitelný činka, domů vlak, dumbbel set.

Související produkty: