Domů > Vlajkovou lodí Francise Drakea revenj, kombinovaný model star 6500z

Vlajkovou lodí Francise Drakea revenj, kombinovaný model star 6500z

155.19 Kč

  • Značka: NIC

Kombinovaný model je vlajkovou lodí Francise Drakea "pomsta".

Historické pozadí

Vlajková loď loď, Francis Drake revenj, je známá široké veřejnosti především tím, že se účastní porážka neporazitelný armádu Španělsko. Model je sestaven snadno a jednoduše, bez použití lepidla. Má dva druhy podporuje: гексагональную pro hráče a demonstrace pro modeláře.

Pomsta byla postavena v roce 1577 v Královské Loděnici. Pomsta měla 46 zbraně na obou stranách pouze palubu. V roce 1587 Sir Francis Drake dostal za úkol zničení španělského loďstva (Invincible Armada). Dne 29. července 1588, tam byla bitva kolem Gravelines. Později byl nazýván jedním z nejvíce brutální a rozhodující bitvy, z těch let. Na začátku bitvy, pomsta je hoden své pověsti. Po pomstě, Britské prvenství, anglické lodě palbu na náhodné španělské Armády, který utekl do Severního Moře.

Více než 300 lodí, a asi 30.000 lidí se zúčastnilo v této bitvě na obou stranách. Jako výsledek, 11 lodě byly potopeny a několik set lidí bylo zabito.

Sada dílů z plastu pro montáž jednoho modelu lodi.

Štítky: příjezd earrnings, zesilovač 50w usb, 428h ozubené kolo 62t, azon šaty 20 cm, azora kroužek fialová, azon oblečení podprsenky, azqsd 5 dílná sada, berroco ponožka příze, velký třesk smaltované.

Související produkty: