Domů > Pulsní Oxymetr Oximetro De Pulso Prst Oximeter Oximetro De Dedo SPO2 Pulsioximetro OLED Domácí Zdravotní Přenosný Oxymeters

Pulsní Oxymetr Oximetro De Pulso Prst Oximeter Oximetro De Dedo SPO2 Pulsioximetro OLED Domácí Zdravotní Přenosný Oxymeters

342.96 Kč

  • Aplikace: Prst
  • Typ Položky: Oxymetrie
  • Značka: JZIKI
  • Původ: Čína Pevniny

ZOBRAZENÍ NA CELÉ OBRAZOVCE:

Celá obrazovka vám umožní vidět data jasněji.

SVĚTLÉ OLED DISPLEJ A MULTI-SMĚR DISPLEJ:

Pokročilé duální OLED displej technologie pomáhá uživateli získat jasnější a ostřejší vidění informace z pulzní oxymetr. Uživatel také může vidět tepové Frekvence sloupcový graf a Plethysmograph v tomto OLED displej. Čtyři zobrazení směru může umožnit uživateli zobrazit pohodlně testovaný výsledek v libovolném směru.

PŘESNÉ A SPOLEHLIVÉ:

Prstu Pulse Oximeter může přesně určit vaši SpO2 (saturace krve kyslíkem v krvi) a PR (tepové frekvence) po klinických a odborných testů,Rychlá hodnoty SpO2, puls měření a zobrazit je pohodlně na velké digitální světlé OLED displej.

ALARM & PULSE RATE ZVUK:

Při detekci puls, puls, oxymetr bude zvuk, které naznačují, puls bije rychlost. Pokud pulzní oxymetr je detekován váš tep a SpO2 v nepravidelné stavu, pulsní oxymetr bude upozornění varují uživatele, aby se péče o jejich tělesné kondice.Také si můžete nastavit limit sami a zda chcete povolit alarm zvukový efekt.

LEHKÝ, KOMPAKTNÍ A SNADNÉ POUŽITÍ:

Lehký a kompaktní, pojme širokou škálu velikosti prstu,Uživatel pouze je třeba dát prst na prst pulsní oxymetr testovány komory, výsledek se zobrazí na 8 sekund. V nepřítomnosti signálů, produkt by power-off automaticky po 8 sekundách.

Obsah Balení:

1 x Prstu Oxymetr (bez baterie) 1 x na Krk 1 x anglický uživatelský manuál 1 x Balení Box. (V závislosti na tom, zda si vyberete)

Návrat Politiky Podrobnosti

1.Pokud máte vadné položky, které chcete vrátit, nebo slevu. Prosím, kontaktujte nás do 2 dnů od vás přijmout zásilku. 2.Vrátíme vám peníze, když jsme si vrátit zboží, nebo nahradit položku pro vás. 3. Všechny vrátit zboží musí být vráceno s je originální balení a příslušenství. Zákazník je odpovědný za přepravní náklady na vrácené položky.

Záruka

1. Jeden rok výrobce omezená Záruka za vady zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka. 2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ. PROSÍM, POTVRĎTE, ŽE SOUHLASÍTE SE VŠEMI VÝŠE UVEDENÝCH POLITIK PO OBJEDNÁNÍ NA Pujcky-hned-bez-registru.cz!

Zpětná vazba

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky: ekg monitor, pro zdraví, jednoduché prst pulsní oxymetr, mini projektor, boxym oxymetr, měřič kyslíku, oximet, boxym ofit2, earphon, hakko oled.

Související produkty: