Domů > 100ks/Balení Karikatura Dítě, dítě, Obličej, Maska, 3 Vrstvy, Filtrační Melt-blown děti Maska Prodyšná Nepromokavá Ústa Masky Proti Prachu Maska

100ks/Balení Karikatura Dítě, dítě, Obličej, Maska, 3 Vrstvy, Filtrační Melt-blown děti Maska Prodyšná Nepromokavá Ústa Masky Proti Prachu Maska

374.65 Kč

  • Typ Položky: Masky
  • Značka: NoEnName_Null
  • Funkce: Osobní
  • Životní cyklus: Jeden čas
  • Třída ochrany: NIC
  • Certifikace: NIC
  • Použitelné: Děti
  • Původ: Čína Pevniny
  • Bezpečnostní standard: NIC

Prosím, laskavě poznamenat:

Uveden produkt je vyráběn a distribuován v zahraničí a podléhá zákonům své země původu.

Kdy bude dodáno?

Pokud máte místo, aby teď a poštovné z Číny, své masky bude zaslán do 24 hodin.

Specifikace

Typ: 3-12 let dítě maska Materiál: non-tkané tkaniny, tepelná izolace bavlna Množství: 50ks/Pytel

Vlastnosti:

1.100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. 2. Jednorázové kvality tvář ústa masky, vyrobeny ze 3 vrstev materiálu. Vnější materiál je Vodotěsný, non-tkané tkaniny, střední vrstva materiálu je melt-blown materiál, který může účinně filtr, vnitřní materiál Je měkké netkané textilie, která může absorbovat vlhkost z těla vypršení platnosti, aby naše kůže suchá. 3. Hliníkový pruh na mostě nosu může být nastavitelná, aby se vešly váš obličej. Pružná ušní smyčka, snadno se nosí a žádný tlak na uši.

O Pracovní Době

Vzhledem k odlišné pracovní době v každé zemi, tam bude zpoždění v komunikaci, ale zprávy budou odpověděl do jednoho pracovního dne. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně produktu, prosím neváhejte nás kontaktovat. Snažíme se poskytnout vám Nejlepší Služby Zákazníkům.

O Zásilce

Budeme odeslat objednávku do 3-5 pracovních dnů. Dodací lhůty se liší podle různých zemí a bude ovlivněna tím, počasí, svátky a tak dále. Pokud nechcete přijímat objednávky v rámci odhadovaný čas, prosím, kontaktujte nás.

O Zpětnou Vazbu

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky: horor tvar masky, odstraňte masku, ffp2 maska, elektrické filtrační maska, maska na obličej pro dítě, dítě maska, děti maska povlečení, tvář formulář, děti maska, protect virus.

Související produkty: