Domů > Dalekohled Těžké kladivo balíček SKYWATCHER EQ3 , HEQ5 , NEQ6 , AZeEQ6 kladivo balíček S8005 dalekohledy příslušenství

Dalekohled Těžké kladivo balíček SKYWATCHER EQ3 , HEQ5 , NEQ6 , AZeEQ6 kladivo balíček S8005 dalekohledy příslušenství

394.76 Kč

  • Typ: Monokulární
  • Číslo Modelu: 7#
  • Značka: MUOU

Dalekohled Těžké kladivo balíček SKYWATCHER EQ3 , HEQ5 , NEQ6 , AZeEQ6 kladivo balíček S8005 dalekohledy příslušenství Dalekohledu Těžké kladivo balíčku Vnější Materiál: 1680D oxford tkanina Šok vrstva, 9MM silný šok šok pearl bavlna Vnitřní Materiál: 210D syntetické tkaniny Rozměry: 16CM Průměr X10CM výška Těžkým kladivem tání kus : 1CMX15CM Přenosný pás tkaniny: 4CM tlusté kůže oxford

Naše výrobky byly dobře testovány, zkontrolován a zabalen před odesláním off. Můžete si být jisti, že váš nákup v našem obchodě je zaručena. Jakýkoliv problém, prosím neváhejte se na nás obrátit nejprve tak, že můžeme poskytnout nejlepší služby pro vás.

O Zpětnou Vazbu

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 Hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.Pokud máte jakékoliv nespokojenosti,uveďte, prosím, nám možnost řešit problém před nás opustit negativní zpětnou vazbu.Jsme si jisti, že tam je vždy řešení, a jsme si jisti, nechci špatnou zpětnou vazbu, být tam, kde transakce končí.

O Guaranteee

1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co defectis a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na Pujcky-hned-bez-registru.cz!

Štítky: heq5, periscop, motor eq3, telescop, monokulární telescop, asiair, černá make-up pouzdro, mount pvs 14, Předloktí, montáž eq5.

Související produkty: