Domů > Ecdiston 800 tablet. Pro maximální výkon. Sílu, rychlost, vytrvalost a adaptace. Leuzea DC.

Ecdiston 800 tablet. Pro maximální výkon. Sílu, rychlost, vytrvalost a adaptace. Leuzea DC.

285.69 Kč

  • Certifikace: ce
  • Nabíjení Jednotky: Plechovky
  • Název Oddělení: Středního věku
  • Trvanlivost: 2G
  • Značka: Fitness & Life
  • Balení: Láhev
  • Hmotnost: 200g
  • Pohlaví: Unisex
  • Původ: RU(Původu)

Ecdiston "zdraví a Život"

Pro maximální výkon.Ecdiston je tón a živost!Vytvořen pro zvýšení výkonu a rychlosti, vytrvalosti a schopností adaptace.

Vlastnosti složek léku "Ediston":

Levesea сафлоровидная obsahuje экдистероиды, inulin, флавоноиды, dubu a dalších bioaktivních látek. Экдистероиды jsou přirozené hormony, které zvyšují anabolické procesy v těle, stejně jako představení, antioxidační, protinádorové a adaptivní činnosti.Inulin zlepšuje práci traktu, kardiovaskulárního systému, podporuje snížení hladiny cukru v krvi, potlačuje oxidační procesy. Флавоноиды (glykosidy кверцетина) jsou také antioxidanty, zlepšují činnost srdce a cév.Třísliva posílit účinek leusea.Leusea látek, zlepšení celkové pohody, pracovní kapacity a paměti, přispívají ke koncentraci pozornosti, posílení sexuální funkce, zlepšení metabolismu a stimulují produkci hormonů.Kyselina askorbová (vitamin C) je silný antioxidant, který snižuje účinek volných radikálů, zvyšuje imunitu, chrání proti stárnutí a účinky stresu.

Doporučení:

-Při fyzické a psychické únavy; -Pro zvýšení imunity a obecný tón těla; -Během intenzivního tréninku; -V poruch centrálního nervového systému (stres, nespavost, zvýšená podrážděnost, změny nálady, agresivita, atd. D.).

Složení (205 mg):

-Kořen kořeny leusea (70 mg); -Kyselina askorbová (vitamin C) (10 mg).

Kontraindikace:

Zvýšené nervové podráždění, nespavost, zvýšený krevní tlak, srdeční frekvence, porušení, vyjádřil атеросклероз, těhotné a kojící ženy, recepce ve večerních hodinách individuální nesnášenlivosti složek přípravku.Před použitím je vhodné poradit se s lékařem.Množství laktosy obsažené v tabletách, jako pomocná látka, nemá negativní vliv na lidi s cukrovkou a trpí nesnášenlivostí laktózy.

Doporučení na přijetí:

S aktivní životní styl: Dospělí 2-3 tablety 3 krát denně během jídla.Recepce doba Trvání: 2-3 týdny, pak pauzu alespoň 2 týdny.Ve sportu: dospělí 5 tablety 4 krát denně během jídla.Recepce doba Trvání: 2-3 týdny, pak pauzu alespoň 2 týdny.Recepce doba Trvání: 2-3 týdny, pak pauzu alespoň 2 týdny.Není medicína!

Štítky: náhradní nože, carambit nůž, digma, PRO Vytrvalostní, ethernet truhlář, bta100, multivitamin pro muže, 12v din napájení, dc dolů krok, Ac 220v na 12v dc eu autě napájecí adaptér převodník.

Související produkty: