Domů > Elektrická Škrabka Masáž Těla Zeštíhlující Meridian Bagrování Masážní Zařízení, GuaSha Sací Elektrické Masáž Zad, Relaxaci Čínský

Elektrická Škrabka Masáž Těla Zeštíhlující Meridian Bagrování Masážní Zařízení, GuaSha Sací Elektrické Masáž Zad, Relaxaci Čínský

399.35 Kč

  • Značka: CkeyiN
  • Aplikace: Tělo

Elektrické Tělo Guasha Škrábání Negativní Tlak Baňkování Stroj Meridian Vybagrovat Acupoint Sací Masážní Magnetické Terapie Zařízení

Funkce:

【Snadné Ovládání】Okamžitě pracovat při připojení k napájení, žádné tlačítko zapotřebí pro provoz, a poskytuje tak kompletní jednoduché použití zážitek.

【USB Napájení】Pěkné kompatibilitu, přes USB kabel, tento přístroj může být napájen na zeď adaptér, adaptér do auta, PC, power bank, a více. Nechte vaše potěšení a relaxaci provádět kdekoliv a kdykoliv.

【Více Funkcí】Toto zařízení může být použito pro baňkování, masážní, guasha, úbytek na váze, a další. To může být použit pro všechny části těla, pomáhá při formování své paže, nohy a spodní části břicha.

【Vynikající Technologie】Síla magnetické vlny, sací tlak, sací baňkování.

【Snadné držení - Bezpečné Použití】ergonomický design, s rukojetí pro snadné držení, můžete snadno držet tento masér při používání, a vzít to při cestování.

Specifikace:

Napájení: připojení k napájení s USB kabelem

Pracovní napětí: DC5V

Výkon: 3W

Obsah Balení:

Baňkování zařízení x 1

USB kabel x 1

Tweezer x 1

Svinovací metr x 1

Houba filtr net x 1 sáček

Zabalené v bublinkové tašky.

Štítky: guasha massag, elektrické masážní, akupunkturní pero meridian, iastm nástroj, rohož gumová masáž, energie poledníku pero, masáž masáž kožešiny, muž, masážní podložky, tělo massag, energie pero.

Související produkty: