Domů > 6 Fold Hliníkové Slitiny Úhel Finder Měřicí Pravítko Perforované Formy, Šablony, Nástroje Vrták Lokátor Průvodce Skleněné Dlaždice Díra Puncher

6 Fold Hliníkové Slitiny Úhel Finder Měřicí Pravítko Perforované Formy, Šablony, Nástroje Vrták Lokátor Průvodce Skleněné Dlaždice Díra Puncher

235.85 Kč

  • Značka: turejo
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: Dlaždice díra locator
  • Certifikace: NIC

Popis:

- Dobrý pomocník pro zedníky, to může zlepšit efektivitu, ušetřit čas a úsilí.Může být použit kdekoliv.To může být použita v různých prostředích, pokládka dlažby, inženýrské, díry, umístění, atd.

- Modernizované všechny-kovové knoflíky robustní a odolné než plastové jeden.Laser leptané numbermarking, že nebude setřít.Má dvojí měřítku design v centimetrech a palcích, což je výhodné a jasné použití, nemusí být převedeny.

- Úhel může být upravena tak, aby vyhovovaly potřebám různých trepanace a linkování.Svorka je nastavitelná s otočným knoflíkem, aby se vešly různé tloušťky.

- Nejen punč lokátor s 3 velikostech pro průměry otvorů, ale také měření pravítko.Snadné použití a instalaci, kompaktní a s vysokou přesností.

- Vyrobeno z vysoce kvalitní hliníkové slitiny materiálu, odolné proti opotřebení, má dlouhou životnost, vysokou tvrdost a pevnost, trvanlivost.

Specifikace:

Typ položky: Tři-díra šestinásobně Locator

Styl: Multifunkční Pravítko

Tvar: Polygon

Materiál: Hliníkové slitiny

Barva: Černá

Velikost otvoru: 25mm, 40mm, 45mm

Množství: 1 X Multifunkční Pravítko

Použitelné: Měřící nástroj

Poznámka:

- Tam může být trochu chyba velikosti pro manuální měření.

- Vzhledem k různé osvětlení efekt a nastavení monitoru, skutečný položky barva nemusí přesně odrážet barvu na obrázky.

Balení seznam

Obsah Balení:

1 x Multifunkční Pravítko

Štítky: regua multi úhel, mlha senzor, 2 dlaždice díra, kalibrovat mikroskop, 300mm, sluneční brýle ženy, kopírování šablony, dlážděná nástroj, vrtné trubky, pravítko.

Související produkty: