Domů > Napětí porovnání relé Podpětí odpojení ochrany modul Optočlenu izolace disk Horní a dolní prahové hodnoty

Napětí porovnání relé Podpětí odpojení ochrany modul Optočlenu izolace disk Horní a dolní prahové hodnoty

286.12 Kč

  • Kompatibilní s: relé
  • Příslušenství Typ: Napětí porovnání relé
  • Napájecí Napětí: 6-36V
  • Značka: ElecDemo
  • Velikost: 71mm*52mm*31mm

Přednosti: Ultra Široké Detekce Napětí Vzhledem k rozmanitosti uživatelů'needs, tento produkt přijímá ultra-široký detekce napětí z DCOV do 200V.Napájecí zdroj také používá 6V-36V široký rozsah napětí.Vhodné pro většinu napájecího napětí Parametry: Jméno: Napětí podpětí relé odpojení ochranného modulu, Velikost: 71 mm × 52 mm × 31 mm Napětí: 6V-36V Vlastnosti: Široký vstupní napětí, vhodný pro většinu napětí Ultra Široký Detekce Napětí Akusticko-optický alarm Optočlen izolace disk Flexibilní nastavení horní a spodní prahovou hodnotu, Relé, kabeláž a to jak pozitivní a negativní, 10A vnitřní proud je zcela bez problémů.Nižší Prahové Napětí = Nižší Prahové Napětí * Částečné Poměr Napětí musí být Měřeno prahové napětí se měří = prahové napětí * částečné napětí poměr Přednastavených parciální tlak je poměr 42, podle aktuálních měření.Například, nastavit dolní hranici napětí 42V, nižší prahové napětí musí být upravena tak, aby 1V nastavením prahové hodnoty potenciometru.Podobně, když se prahové napětí musí být nastaven na 82V, prahová hodnota potenciometru musí být upravena tak, aby 2V.Balení obsahuje: modul*1

、、、

O Elecdemo:

Elecdemonded v roce 2015 , Elecdemo je dobře zavedená technologická společnost, která integruje napájení , R & D , prodund prodej , podpora agentů , franšízy , přizpůsobení a hromadné nákupy .Jsme odhodláni zajistit našim zákazníkům nejlepší elektronické funkční modul produkty za nejnižší ceny .Máme profesionální design a výrobní tým providecustomer služba, která pomáhá zákazníkům výrazně zlepšit efektivitu vývoje, učit se a výzkum.

O Pocení:

1. Globální lodní doprava, (s výjimkou některých zeměmi a APO/ FPO)

2. Dovozní cla, Daně nejsou zahrnuty v theprice nebo přepravní náklady.Celní poplatky jsou v odpovědnosti kupujícího.

3. Pokud balíček není doručeno do 30 dnů.prosím, kontaktujte nás.Pomůžeme vám vyřešit problém.

O Dodání:

1. Budeme zpracovávat objednávky v čase po zaplacení je potvrzena.Vzhledem k rozdílu v stav zásob a čas, budeme vybírat na lodi z našeho prvního skladu pro rychlé dodání.

2. Jsme jen poslat na potvrzené objednávce adresu.Vaše objednávka adresa musí odpovídat vaší dodací adresu.

3.Služba tranzitní čas je poskytl dopravce, s výjimkou víkendů a svátků.Dodací lhůty se může lišit, a to zejména na dovolenou.

O Záruka:

1. výrobci omezené warrantyon vadné položky(s výjimkou položek damagedand/nebo zneužití po přijetí).Příslušenství je podpořena 3 měsíce záruka

2. Zobrazený obrázek je přijata v reálném čase, ale vzhledem k odlišné výrobní šarže, thecolor mohou být různé.Obrázek je pouze pro referenční účely, a samotný objekt je zjištěna konečné

3. Vadné zboží musí být hlášeny a reurned v rámci záruční doby(pokud je to možné,v původním obalu

4. Pokud vlastnosti produktu neodpovídají inzerátu, budeme nést všechny náklady na dopravu.

O Zpětnou Vazbu:

1. Pokud jste spokojeni, prosím, nechte 5 hvězd pozitivní zpětnou vazbu, jsme velmi poctěni, receivea štědrý skutečné hodnocení a fotografie, th !!!!

2. Pro jakýkoli produkt nebo přepravní problémy, prosím, kontaktujte nás před otevřením sporu orleaving jakoukoli zpětnou vazbu/negativní zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách vyřešit problém, dokud jste spokojeni.

Výnosy a Náhrady:

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a nebudete moci vrátit od obdržení datum after30 dní.Pokud položka byla ve vlastnictví vás na více než 7 dnů, bude to považováno za tebou použita a nebudeme refundaci nebo nahradit.bez výjimky!Návrat náklady na dopravu jsou agentura buver.

2. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu, musíte nám poskytnout shippingtracking číslo.

3. Pokud se vrátí, prosím, kontaktujte nás předem, budeme vám pomůže vyřešit to.Pokud nelze besolved on-line, budeme akceptovat vaše vrácení a vrátit to na vás.

Štítky: akustika ochrana relé, digitální multimetr rs232, relé napěťové ochrany, digitální multimetr ut61, současná ochrana relé, tlačítko rozkroku, latex úsek, kanál relé, konektor vlajky, 30a relé.

Související produkty: