Domů > DUNU Spinfit CP1025 Silikonová uších pro Airpods Pro 1card(obsahuje 4 Tipy, 2 Adaptéry) S/M/ML/L

DUNU Spinfit CP1025 Silikonová uších pro Airpods Pro 1card(obsahuje 4 Tipy, 2 Adaptéry) S/M/ML/L

393.23 Kč

  • Typ Položky: Sluchátka Silikonové Pouzdro
  • Materiál: Silikonové
  • Značka: CCA
  • Balíček: Ano

DUNU Spinfit CP1025 Silikonová uších pro Airpods Pro 1card(obsahuje 4 tipy, 2 adaptéry) S/M/ML/L

- Nahrazení Křemíku Eartip CP1025 bude upgradovat svůj audio zážitek na další úroveň! - Nadále používat premium křemíku a SpinFit patentovaný polštář design, treble výkon se stává více přirozené a jasné, zatímco vyvážení zvuku se také stává stabilizovaný. CP1025 rozšiřuje zvukovou scénu a udržuje bass dodání bez jakékoliv ušní tlak, což vám umožní zachytit detaily i zpěv a hudební nástroje. - Balení CP1025 dodáván s 4 ucha tipy a 2 adaptéry. Patentovaný adaptér je speciálně navržen pro Airpods Pro, který může být snadno instalován podle pokynů uvnitř balení. - Pro lidi, kteří mají problém najít bezpečné těsnění a skvělý komfort s jejich Airpods Pro, zkuste CP1025 dnes!

FUNKCE

Speciálně Navržen pro Apple Airpods Pro. CP1025 má trysku (core) rozměr 3,6 mm (Jeden Příruby) Premium měkká silikonová uších, která se ohýbá a kroutí, které poskytují vynikající a dlouhotrvající pohodlí. Konzistentní Těsnění. Zvuková izolace a Vysoce intenzivní poslech. In-ear stabilitu. Pružné, vyměnitelné, opakovaně použitelné a odolné. Ideální náhrada za vaše akcie Apple Airpods Pro Eartip. BALENÍ Obsahuje 2 páry silikonových náhrad eartips + 2 ks adaptérů

Štítky: super pro, airpods pro zábal, spinfit ucho tip, BL01, dunu falcon c, airpod pro eartips, dunu, v uchu se, freebuds pro kůži, 2 pin bluetooth kabel.

Související produkty: