Domů > Lidský Trup modelu, Anatomie, model lidské vnitřní orgány trupu lidského těla, lékařské učební nástroj kostra

Lidský Trup modelu, Anatomie, model lidské vnitřní orgány trupu lidského těla, lékařské učební nástroj kostra

600.01 Kč

  • Velikost: Approx. 28cm
  • Typ: Lékařské Vědy
  • Příslušenství: 15 Dílů
  • Předmět: Lékařské Vědy
  • barva: jako obrázek show
  • Materiál: PVC
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: lidský orgán Model
  • Množství: 1 Sada
  • Hmotnost: Approx. 1000g

Popis:

Položka:lidský orgán Model

Materiál:PVC

Velikost:App 28 cm

Díly:15parts. trupu, mozku(2Parts),srdce, jícnu, průdušnice a aorty, plic (4 díly), skull cap,žaludek, bránice, jater, slinivky břišní a slezina, střeva.

Vlastnosti:

1.Model do trupu, mozku(2Parts),srdce, jícnu, průdušnice a aorty, plic (4 díly), skull cap,žaludek, bránice, jater, slinivky břišní a slezina, střeva.celkem 15 označení oblasti.

2.Použitelné pro školy,nemocnice, fyzické zdraví, výuky, může být použit jako výuku tělesné zdraví znalosti o vizuální pomůcky, tak, aby prohloubit porozumění struktury lidského orgánu

3.To je ideální pro učebny nebo chirurgický zákrok, velikost modelu znamená, že můžete zobrazit z rozumné vzdálenosti a všechny významné údaje mohou být snadno identifikovány.

Balení Obsahuje:

1x Lidský orgán Model

Poznámka:

1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách

způsobena mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla.

2.Prosím, aby nepatrná odchylka pro měření údajů.

3.Prosím, dovolte 1-2cm chyba vzhledem k ruční měření .

Vezměte prosím na vědomí, že kupující je odpovědný za všechny další poplatky, makléřské poplatky, a es pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

/ O službě / On Čas Dodání Plnou náhradu, pokud produkt není obdržela v garantované dodací lhůty Delší Ochranu, 15 den, více ochrany po dokončení objednávky Vrací se Příplatek Vrátit jakýkoliv výrobek,pouze v perfektním stavu Garantované Kvality Kvalita Zaručena nebo Plnou náhradu

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: esqueletos anatomia, lidský mozek, grey ' s anatomy plakát, nanoblock, anatomie lidského model, studie lidského těla, ženské torzo, Anatomický model, lékařské istrument, 4d lidské.

Související produkty: