Domů > JO-Q10E 30cm Tdoll Doplňky 1/6 Ženské Tělo 12" Flexibilní Akční Obrázek Panenka Hračky Měřítku 1/6 Ženské Postavy Tělo Dropshipping

JO-Q10E 30cm Tdoll Doplňky 1/6 Ženské Tělo 12" Flexibilní Akční Obrázek Panenka Hračky Měřítku 1/6 Ženské Postavy Tělo Dropshipping

341.21 Kč

  • Původ: KN(Původu)
  • Typ Položky: Loutky

Popis:

Vnitřní kostra armatura na bezproblémové těla systém je vyroben z odolné nerez oceli, aby vydržely hratelnost, aniž by byl snadno poškozen. Každá armatura má 28 bodů artikulace, pomocí ball-kloubový systém, pro maximální flexibilitu a pohybu. Každý spoj je navržen tak, aby se volně pohybovat a důsledně s 90% přesné lidského pohybu. S sebemenší úsilí, těla jsou schopni dělat nespočet dynamických pózách napodobit postoj, držení těla a energie jakéhokoli charakteru.

Ocelové kovové kotvy je zabalené s non-toxické-šetrné k životnímu prostředí medical-grade materiálu, speciálně vyvinutý pro Phicen těla. Materiál, funkce odolné, anti-praskání vlastnosti, které se snadno čistí, ale není snadné, aby skvrny nebo barvivo. Kromě toho, kůže textura je navržen tak, aby dodávat hmatový zážitek ze skutečné kůže.

Zatímco postavený na hratelnosti, bezešvé tělo NENÍ hračka - je to sofistikovaný 1:6 model v měřítku navržen tak, aby realisticky simulovat skutečné lidské podobě s využitím kvalitních materiálů. Ať už jste fanoušek design charakteru, cosplay, modelování, fotografování, malířství, anatomii, nebo jednoduše si užijte obrázku sbírání - oceníte nejlepší 1:6 bezešvé tělo v průmyslu.

s normální Pas a Zadek tvar, visiable pochvy. S non vyměnitelné nohy.

Můžete změnit ruce na vaší vůli, podle různých scén. A to je velmi pohodlné pro výstavy, fotografování a kreslení.

Mohl využít pro roli design, cosplay, styl, design, fotografování, kreslení, výstavy a sbírky atd.

Poznámka: tělo neobsahuje hlavu tvarovat. tón pleti se shoduje, že nejvíce hlavu modeluje z jiných mainstreamových 1:6 měřítku akční obrázek společnosti.

Vlastnosti:

Materiál: Silikon, Nerezová Ocel

Velikost:Velký Zátah

Klouby: 28

Výška stojanu: cca 30 cm/12 palců

Velikost balení: přibl. 35 x 15 x 9 cm/13.78 x 5.91 x 3,54 palce

Balíček zahrnuje:

1x Měřítku 1/6 Ženské Postavy Tělo

1 Sada Bikiny

1x Stojan Kit

4x Plastové Krku Konektor

5 Párů Náhradních Ruce

1x Manuál

Štítky: phicen phicen panenka, nude sex, joe, afro phicen panenka, phicen žena panenka, nude hračka, phicen jo panenka, jojo pvc, nahé ženy, anime jo.

Související produkty: