Domů > Univerzální Lovecká Zbraň Pouzdro Levé Pravé Ruky pro Glock 17 19 CZ 75 Beretta M92 SIG Sauer P226 Skryté Pouzdro Airsoft pistole

Univerzální Lovecká Zbraň Pouzdro Levé Pravé Ruky pro Glock 17 19 CZ 75 Beretta M92 SIG Sauer P226 Skryté Pouzdro Airsoft pistole

229.51 Kč

  • Značka: CLUSGO
  • Hmotnost: 100g
  • Hodí: Univerzální
  • Použití: Zbraň nosit
  • Číslo Modelu: Univerzální
  • Vhodné uživatele: Levé a Pravé Straně
  • Barvy: Černá S Pálením
  • Styl: skryté hoslter
  • Materiál: PU

Funkce: -Materiál PU kůže -Skryté univerzální pouzdro -fit pro levou ruku, pravou ruku -Vynikající zpracování lehké a odolné snadné přenášení -Ideální pro vojenské, policejní, lovci

Obsah balení: 1 x skryté Pouzdro

1. Dodání zboží bez 5 pracovní den.Na informace o sledování zásilky možná třeba 5-10 dnů je uvedeno na webových stránkách.Prosím, mít více trpělivosti.Kupující je odpovědný za všechny další celní poplatky a daně pro dovoz do země kupujícího.

2. Dodací lhůta:(průměrný čas příjezdu pro váš odkaz)

* Pokud potřebujete rychlé dodání,prosím, kontaktujte nás!

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dní, je

považováno za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a číslo vaší objednávky.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi komponenty apříslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Pujcky-hned-bez-registru.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

Zpětná vazba:

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, kontaktujte nás

bezprostředně předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

Komunikace:

1. Garantujeme 100% spokojenost zákazníka.Pokud váš položka není, jak je popsáno nebo vadný, když jste jej obdrželi,prosím, dejte nám vědět.

2. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás s případnými připomínky, dotazy nebo připomínky, které můžete mít, budeme rádi pomůžeme.

3. Vzhledem k časovému posunu,možná bychom can 't odpověď okamžitě,ale my jsme se dostali zpět k vám s 24 hodin,nezahrnuje víkendy a svátky.

Štítky: smith a wesson m, glock 17 19 pouzdro, airsoft, beretta 92fs pad, pás držák kazet, coldre sig sauer, airsoft m4, Beretta 92, Glock 19, Glock.

Související produkty: