Domů > Pet Hračky, Odolný Kosti Psa Hračky Pro Velké Agresivní Chewers Nezničitelný Tvrdé Pryže Pet Štěně Toy Školení Čištění Zubů

Pet Hračky, Odolný Kosti Psa Hračky Pro Velké Agresivní Chewers Nezničitelný Tvrdé Pryže Pet Štěně Toy Školení Čištění Zubů

184.05 Kč

  • Typ Hračky: Žvýkat Hračky
  • Materiál: Gumové
  • Sada Typ: No
  • Značka: intelitopia

Parametr:

Název: Pes žvýkat hračky

Materiál: Přírodní kaučuk

Barva: Námořnická modrá, Růžová, Zelená

Rozměry výrobku: 14.5 * 7.8 cm

Funkce:

Odolný pes žvýkat hračky-Tohoto psa žvýkat hračka je vyrobena z přírodních potravin, kvalitní gumy, bezpečné, non-toxické a velmi trvanlivé. Určené pro agresivní žvýkání a silné psy, váš mazlíček může žvýkat a hrát.

Zábavné interaktivní hračky-navrženy tak, aby podporovaly váš mazlíček hrát aktivně od útlého věku a naučit vaše štěně zdravé žvýkání návyky. Kost s příchutí kost hračka přitahuje psy pozornost a můžete ji použít k trénovat psa, aby to šťastný a nadšený.

Čištění zubů-pes hračka má funkci čištění zubů a má trny všude ke zvýšení tření. Pomáhá čistit zuby a masírovat dásně při žvýkání, zlepšení ústní hygieny a zůstat zdravý. Jedná se o jemný a účinný způsob, jak se postarat o všechny psy a štěňata.

Snížit úzkost a nuda-bez hraček, psů, se může stát nudné, lehce kousat boty a nábytek a způsobuje destruktivní chování. Pes žvýkat hračky učit dobré žvýkání návyky a zmírnit úzkost a nuda při uspokojování přirozené žvýkací potřeby.

Balení seznam:

1 x Pes žvýkat hračky

Štítky: psi hračky diy těžké, pes lano hračky agresivní, nebo, lano žvýkat hračky pro psy, těžké psy hračky čistí, žvýkat hračky pro psy se špatnými zuby, hračky pro psy domácí těžké, psí hračky tvrdý dr, psí hračky velké psy super chewer, odolné hračky pro psy žvýkat, psí hračky těžký monstra.

Související produkty: