Domů > 20/24/48 RealBrush Pera 0.4-2 MM Kartáč Akvarel Tužky Kreslení, Omalovánky, Manga, Kaligrafie Výtvarné Potřeby Papírnictví

20/24/48 RealBrush Pera 0.4-2 MM Kartáč Akvarel Tužky Kreslení, Omalovánky, Manga, Kaligrafie Výtvarné Potřeby Papírnictví

196.51 Kč

  • Barva Množství: 48
  • Razítko: No
  • Balení: Sada
  • Číslo Modelu: HV-48PP
  • Množství V Balení: 48 Barev/Box
  • Typ: Art Marker
  • Smazatelný, Nebo Ne: No

DETAIL ZBOŽÍ:

20/24/48 Skutečné Umění Marker Kartáč Pera 0.4-2 MM Kartáč Akvarel Tužky Kreslení, Omalovánky, Manga, Kaligrafie Výtvarné Potřeby Papírnictví

Barva:20/24/48 barvy

Opravdu věříme, že naše kartáč pera nabízíme nadstandardní tvůrčí zkušenosti s obrovskými možnostmi využití:

NA KRESLENÍ PAPÍR - tužky mohou být použity bez vody pro efekt, spíš jako značka, živé, živé barvy, ideální pro kaligrafii, barvení a kreslení.Použijte jemný dotek pro jemné linky štětcem nebo více pevně na silnější tahy.Přidejte trochu vody k vytvoření přechodů a prolnutí barev spolu - být opatrní, protože skica papír nemůže tolerovat mnoho vody!

NA AKVAREL PAPÍR - barvy se štětcem pera pak používat plnitelné vodou prolnutí štětec šířit a míchat barvy, vytváření akvarel styl efekty.Nebojte se experimentovat s vaší pomocí vody.Můžete dokonce začít s vodou z prolnutí štětec pak použijte pera, jak přidat barvu, ale nezapomeňte dát do pera trochu času, aby získat jejich barvu štětcem je na šrot kus papíru poté.

HOT TIP: HLADKÝ (hot lisované) akvarel papír funguje nejlépe, pokud jste doufal, že vytvořit akvarel účinky s pery.

SUCHÉ KARTÁČOVÁNÍ - je To zajímavý efekt na papíru s texturou, kdy se kotce používají v rychlými, lehkými tahy vyzvednout texturu papíru a vytvořit zajímavé efekty.

Pro zkušené umělce doporučujeme seznámit se s pera před zahájením.Na první pohled pera se mohou objevit suché - použijte pomalejší tahy, nebo zkuste přidat vodu - pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte se dostat do kontaktu - byli bychom velmi rádi pomohou!

Všechny kresby v balení je vytvořen Sophie Sophie Výtvarné Potřeby, který je velmi šťastný, sdílet tipy, nebo odpovědět na jakékoliv otázky týkající se pera.

Štítky: haiyore nyarukosan, marker pen bílé, malovat akvarel, značka, brush pen tombow, finokolor skicování značky, kageyama tričko, kniha čínský, dopis, pero, kartáč pero.

Související produkty: