Domů > AROMA AT-550BDigital Metronom-Tuner, Velkou obrazovku pro Chromatické Kytaru, Ukulele, Bass, Housle, Hudební Nástroje doprava zdarma

AROMA AT-550BDigital Metronom-Tuner, Velkou obrazovku pro Chromatické Kytaru, Ukulele, Bass, Housle, Hudební Nástroje doprava zdarma

360.66 Kč

  • Režim Ladění: Měřič Mód(Auto), Zvuk z režimu(Ruční)
  • Ladění přesnost: +/-0.5%
  • Tuning Položky: Chromatická Kytaru, Basu, Ukulele a Housle
  • Teplota Rozsah: 30bpm-260bpm
  • Beats: 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9
  • Typ: tuner
  • Rozsah Stoupání: 430Hz-450Hz
  • Číslo Modelu: AMT-550B
  • Detekční rozsah: A0(27.5 Hz)-C8(4186.00 Hz)

AROMA AT-550B Velké obrazovky-Digitální Metronom-Tuner pro Chromatické Kytaru, Ukulele, Bass, Housle, Hudební Nástroje doprava zdarma

Položka Popis:

Tuner

Režim ladění: chromatické, kytara, basa, ukulele, housle

Rozteč rozsah: 430-450Hz

Ladění tolerance: +-0.5%

Metronom

Tempo rozsah: 30-260bpm

Beat: 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9

Rytmus:

Napájení: 2 x AAA baterie (není součástí balení)

Rozměr: 91x75x19(mm)

Čistá Hmotnost: 94g

Aroma je Životopis Ar oma Music Co.Ltd.se nachází ve městě Shenzhen, v srdci světa elektronického vývoje a výroby.Naše společnost se věnuje výzkumu a vývoji vysoce kvalitních digitálních hudebních produktů a hudební příslušenství.Současný sortiment zahrnuje ladičky, metronomy, metrotuners, capo, capo, tuner a ruce sportovce přilnavost, a další jsou na cestě.Naše současné a budoucí produkty jsou navrženy tak, aby pomoci studentům a zkušené muzikanty tím, že jim nejlepší nástroje k dispozici jak pro studium a výkon.

Aroma Music je mladý, oddaný, kreativní a motivovaný tým.Jsme přesvědčeni, že vysoká kvalita produktu je klíčem k úspěchu.Tato víra je nezbytnou součástí v každé fázi naší nabídky.Od návrhu, výzkumu a vývoje, výroby, prodeje a služeb.Máme jiné VŮNI produktů v našem obchodě, vítejte zkontrolovat naše obchodě

*Aktuální fotografie výrobků

Platba: přijímáme alipay zde .Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

Návrat Politiky

Zkontrolujte vaši objednávku okamžitě, jakmile je obdržíte.Všechny pohledávky (poškozené, chybějící nebo nesprávné položky) musí být podána do 7 dnů od data, k nim dostanete.

Vadná Objednávka

Pokud příkaz, který jste obdrželi, má výrobce vadu, prosím, napište nám fotografie z vadné položky okamžitě.Musíme vás poslat zpět vadné části dříve, než jsme loď vám náhradní.Jakmile obdržíme vadné části a prohlédnout si ji, budeme dostat náhradu na jeho cestě k vám.

Poškozené v Tranzitu

Zkontrolujte, zda váš balíček(y), než to přijmout.Pokud vidíte jakékoliv poškození a/nebo důkazy o manipulaci na vnějším obalu MUSÍTE se ujistit, že dodávka osoba dává na vědomí, že toto poškození na potvrzení o doručení.Jakmile jste provedli jisti, je vědomí, poškození je na potvrzení o doručení, řekněte řidič dodávky, který odmítne přijmout poškozené balení, pak kontaktujte nás okamžitě.Jakmile jsme potvrdit naše dopravce, jsme ll dostat náhradu na jeho cestě k vám.

Chybějící Příkazy

Pokud jste obdrželi dílčí objednávky, neprodleně nás kontaktujte.V tomto případě, prosím, napište nám fotografie z dílčích pořadí, které jste obdrželi.Jakmile jsme potvrdit naše přepravní dept., jsme ll dostat náhradu na jeho cestě k vám.

Špatné Rozkazy

Pokud obdržíte zboží, které jste si objednali, kontaktujte nás ihned.V tomto případě, prosím, napište nám fotky položku, kterou jste obdrželi.Jakmile jsme potvrdit naše přepravní dept., jsme ll dostat náhradu na jeho cestě k vám.

Zpětná vazba a Jiné Politiky : nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU po obdržení platby.Prosím, kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni s položkou po obdržet.Všechny e-maily budou zodpovězeny v rámci 2 obchodní den.Pokud nechcete dostávat naše odpověď, prosím, laskavě znovu poslal svůj e-mail a my vám odpovíme vám co nejdříve.Vážné Kupující Pouze!Prosím, místo ucházet pouze tehdy, pokud souhlasíte se všemi podmínkami.

FAQ: Q:Jak mohu zaplatit za můj nákup?

A: akceptujeme následující způsoby platby: (1) alipay zde; (2)Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.Q:kolik to stojí na loď do mé země?

A:Balíček méně než 1 KG, bude odesláno prostřednictvím CPAM, který je doprava zdarma do 26 zemí jako následující: Spojené Státy; Velká Británie; Austrálie, Brazílie, Kanada, Itálie, Turecko, Španělsko, Malajsie, Francie, Rusko; Švédsko; Nový Zéland; Norsko; Švýcarsko, Japonsko; Thajsko; Irsko, Izrael, Belgie, Polsko, Jižní Korea; Rakousko; Srn; Dánsko; Singapur.Jiných zemích a balík nad 1 KG, kupující musí dovolit celé lodní náklady.Q:existuje nějaký sledovací Číslo pro můj bod?

A: Ano, budeme odesílat každou objednávku s jejich Sledovací Číslo, a můžete zobrazit stav zásilky na odpovídající webové stránky.Otázka:Má tento produkt přišel s maloobchodního balíčku?

A: Jsme deklarovali balení detail na popis každého produktu, prosím, zkontrolujte si to, děkuji!Q:jsem prodejce,chtěl bych si koupit mnoho kusů zboží, co je velkoobchodní ceny?

A: Ahoj,díky za váš dotaz, pokud by jste chtěli koupit velké množství, prosím, pošlete e-mail na nás, dáme vám nejlepší cenu, díky!

s

Štítky: amt tweeter, tuner, aroma tuner, pro guitar tuner, zlaté ladění peg, mechanismus, mechanik, music tuner, nástroj tuner, amt ribbon tweeter, metronom, klavír.

Související produkty: