Domů > Double Headed Plechu, Řezání Nibbler Metal Viděl Fréza 360 ° Nastavitelný Vrták Přílohu s Extra Punch Cutting Tools

Double Headed Plechu, Řezání Nibbler Metal Viděl Fréza 360 ° Nastavitelný Vrták Přílohu s Extra Punch Cutting Tools

253.34 Kč

  • Číslo Modelu: Double Headed Plechu Otík Vrták
  • DIY Dodávky: Obrábění kovů
  • Podpora: Slepý Drop loď a Velkoobchod
  • Značka: JGZUI

Plech Otík Cutter: je lehký, kompaktní a elegantní. Powered by standardní vrták mezi 1500-3000 OT / min, prostě vložte hnací hřídel do sklíčidla na vrtačku a dotáhněte sklíčidlo, přesně jako uvedení do vrtáku. když začnete vrtat a otík bude připravena snížit. To bude velký spořič času pro řezání plechů a vlnité kovové střešní plechy. 360 ° nastavitelný řezací hlava umožňuje snadné ovládání a nemá problém zvládnout jakoukoli křivku nebo rovnou hodit na to. Univerzální řezací kolo příslušenství vám pomůže snadno řezat rovné a kulaté. Vlastnosti: 1. Jedinečné pohodlí a trvanlivost. 2. Různé stříhání tvarů, k dispozici. 3. K montáži s libovolnou elektrickou vrtačku nebo powerdrill s 3000 RPM. 4. Poháněn Ruční Vrtačku - žádné další napájecí zdroj je potřeba. 5. Vynikající řezná rychlost o 2 m za minutu s 3000 RPM.Nejlepší výsledek řezání bez otřepů na řezné hrany. 6. 360 ° otočná řezací čepel držitel může změnit směr volně, jak je to nutné při řezání, který dělá to více vhodný také agilní k řezu křivky , a prodloužit životnost čepele. 7. Ideální pro auto opravy a údržbu domu jako kovové střechy řezání, HVAC větrací potrubí a jiných plechů.Univerzální řezání příslušenství pro KULATÉ a ROVNÉ řezání. Řezání Kapacita: Otáčky: 1500-3000 rpm Pro hlavní plech řezání: žehlička plate1.8mm max(Rozsah Použití: ≤1:5 mm). Desky z nerezové oceli 1,2 mm max. (Použijte Rozsah: ≤0,8 mm) Pro ostatní materiál řezání: mědi oraluminum plechu 2,0 mm max. Plastu nebo překližky 2.0 mm max. Laminát: 2,0 mm max. Obsah balení: 1 x Plech Otík Fréza 1 x Plastová Rukojeť, 1 x Klíč Poznámka: 1. Prosím, nechte trochu chyba vzhledem k ruční měření. prosím, ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste nabídku. 2. Barvu mohou mít různé jako rozdíl zobrazení, pls pochopit.

Štítky: japonská pila pro dřevo, metal nibbler, otík, peří loc, bosch kovové řezací, vrták držák, dveře kovové řezací, zvládnout nástroje, obrábění kovů, decoup, horizontální kovové pásová pila.

Související produkty: