Domů > Boss RC-1 nebo RC-3 Loop Station Pedál pro Kytaru Svazku s Výběry, Leštící Hadřík a Struny, Navíječ

Boss RC-1 nebo RC-3 Loop Station Pedál pro Kytaru Svazku s Výběry, Leštící Hadřík a Struny, Navíječ

2 699.27 Kč

  • Číslo Modelu: Boss RC-1 nebo RC-3
  • Typ: Účinky

PODÍVEJTE SE ŽÁDNÁ DALŠÍ. ODPOVĚĎ PRO OPAKOVÁNÍ JE ŠÉF!

Boss RC-1 Loop Station

BOSS RC-1 Loop Station je jednoduchý formát vám poskytne až 12 minut z jedné smyčky přidat zájem a hloubku vaší hudby. S mono a stereo připojení, to vám dává flexibilitu, kterou potřebujete, aby se plné využití z vašeho stereo efekty pedály a zesilovače, stejně jako syntezátory a další nástroje. 24-segmentový LED indikátor mění barvy a rotace rychlostí v závislosti na stavu a režimu máte pedál, takže už nikdy nebudete muset hádat, kde jste na v hudbě. Opakování nováčky a pro hráče na QCYQ souhlasím, BOSS RC-1 Loop Station je jedním z nejjednodušších looper pedál, kdy budete používat!

Vlastnosti: Jednoduchý a snadno ovladatelný loop pedál Nově navržený indikátor smyčky zobrazuje aktuální režim smyčky pro snadné použití, Běží na jediném 9-voltové alkalické baterie nebo volitelný AC adaptér 12 minut stereo doba nahrávání pro zachycení rozšířené výkony Stereo vstupy a výstupy pro stereo amp soupravy nebo přístroje Flexibilní externí nožní spínač možnosti (FS-7, není součástí balení), aby fáze použití snadné Poslední zaznamenaná věta zůstane v paměti i po zapnutí pedál off - ideální pro budovy píseň nápady! Přepínatelný režim, 24-segmentový LED indikátor vám umožňuje dohlížet na režim a stav pedálu

Boss RC-3 Loop Station

BOSS RC-3 Loop Station přidává nové výkonné single pedál looper společnosti je průmysl-vedoucí lineup pedál-založené smyčce, rekordéry, představovat high-powered digitální zpracování signálu, stereo provoz, a řezání-hrana funkce. Poháněn ESC2 DSP čip, RC-3 Loop Station nabízí hudebníky silný, skvěle znějící nahrávky a manipulaci smyček žít a ve studiu.

Sídlí v ŠÉFA populární single-pedál podvozku, RC-3 nové funkce patří pravda, stereo in/out, a to až na tři hodiny na palubě stereo nahrávání a smyčky skladování. 99 na palubě paměťové sloty jsou k dispozici pro ukládání své výtvory. RC-30 se může pochlubit také USB 2.0 port pro výměnu a správu WAV smyčky s počítačem. Aux in jack pro přenosná zařízení a klíč výběrem palubní rytmy, včetně real audio bicích smyček standardní. Připojte volitelný BOSS FS-5U Nožní Spínač pro další nožního ovladače v případě potřeby!

Vlastnosti: Tři hodiny palubního času nahrávání High-powered DSP od ŠÉFA ESC2 čip Skutečný stereo I/O 99 paměťových slotů USB 2.0 port pro odkládání/správa souborů s počítačem Aux in jack obsah Balení: RC-1/RC-3 *1KS S Výběry, Leštící Hadřík a Struny, Navíječ (baterie není zahrnují)

Štítky: šéf kytara pedál, reverb kytara pedál, hudební smyčky nádraží, jednoduché guitar pick, pickguard, kytara pedálnici, elektrické kytary, looper pedál, mooer, šéf.

Související produkty: