Domů > BSEED WIFI Nástěnné Vypínače, Skleněné Části Panelu Bílá Smart Touch Funkce Přepínače Části EU Zásuvky Zásuvky Díly

BSEED WIFI Nástěnné Vypínače, Skleněné Části Panelu Bílá Smart Touch Funkce Přepínače Části EU Zásuvky Zásuvky Díly

169.40 Kč

  • Značka: BSEED
  • Původ: KN(Původu)
  • Styl: Zdi Embeded
  • Povrchová Úprava: Zrcadlo

WIFI Dotykový Spínač Technické Specifikace Max. Strom: 10A, Zátěž: 1000W/Gang Bezdrátové spotřeba: ≤0.2 W Max. Spannung: 90 ~ 250V Zertifizierung: CE,RoHS, Wi-fi Frekvence: IEEE802.11 b/g/n WI-fi Standard: Wi-fi 2,4 GHz b/g/n Frekvence: 433,92 MHz APLIKACE: Tuja/Inteligentní Život Hlasové Ovládání: Domovská stránka Google, Amazon Alexa Spínač Zdi Box: Ø = 75 mm,Šířka=71 mm, Hloubka ≥ 35 mm FUNKCE: Naše Wifi Dotykový Spínač Lze ovládat Přes Svůj Smartphone A Všechny Jsou Podpora Domovská stránka Google, Amazon Alexa, a Tuya Aplikace. PODSVÍCENÍ: Bseed Wifi Dotykový spínač Modrá LED kontrolka na Předním Panelu Každého Gangu, Která Zajistí Viditelnost Ve Tmě A Snadno Najít V Noci. ŽÁROVKY: Inteligentní Dotykový Spínač je Kompatibilní S LED Žárovky, Žárovka, Halogen, Zářivka, Kompaktní Fluorescenční Žárovky. Wi-fi Smart Switch(vyžaduje Neutrální Vodič Pro Instalaci). INSTALACE: Připojit 3 Dráty Nainstalovat Wifi Zeď Dotykový Spínač Ve Zdi Namontované Okno Jako Níže: l, Hnědé Nebo Červené (Live) Drát Jde Do Mosazného Šroubu L Nebo Otvoru V Zadní Části Přístroje. l, Modré Nebo Černé (Neutrální) Vodič Jde Do Mosazi Zkosení N Nebo Díru N V Zadní Části Přístroje. Panel Lze Znovu Snadno Pro Změnu Části Zařízení, V Případě Potřeby (Neutrální Vodič Nutná). INSTALACE TIP: Vždy vypněte hlavní napájení během instalace do panelu instalace je kompletní, a pak jej zapněte. Pokud se vám test přepínač dotykem na pad přímo (bez ovládacího panelu), vypněte jej po dobu 3 minut, umístěte jej na ovládacím panelu a použití. APP INSTALACE: Stáhněte Tuya Nebo Inteligentní Život App, Aby se Váš Smartphone Nebo Tablet. Aplikace Můžete Stáhnout Z Apple App Store nebo Google Play, Pak Připojte Aplikaci S Amazon Alexa Nebo Brýle Domů, Které Umožňují Hlasové Ovládání Světel A Spotřebičů. POZNÁMKA1: Vždy vypněte hlavní napájení během instalace do panelu instalace je kompletní, a pak jej zapněte. Pokud se vám test přepínač dotykem přímo (bez krytu panelu), vypněte ho na 5 minut, umístěte ji na ovládacím panelu, a použít ji. POZNÁMKA 2: Vždy vypněte hlavní napájení během instalace do panelu instalace je kompletní, a pak jej zapněte. Pokud se vám test přepínač dotykem přímo (bez krytu panelu), vypněte ho na 5 minut, umístěte ji na ovládacím panelu, a použít ji.

Štítky: bseed wifi, přizpůsobit wifi, přepnout wifi, panel zásuvky keystone, mini přepínač, 3d sochařství tapety, comfast wifi, BSEED, zásuvka nástěnná, hra nintendo spínač.

Související produkty: