Domů > Ustar 90024 Model Speciální Bodový Kartáč (7Pcs/Set), Koníček, Obraz, Nástroje, Příslušenství

Ustar 90024 Model Speciální Bodový Kartáč (7Pcs/Set), Koníček, Obraz, Nástroje, Příslušenství

173.99 Kč

  • Číslo Modelu: UA90024
  • Varování: Nebezpečí Udušení,14+
  • Materiál: Plastové
  • Výrobce: Ustar
  • Věkové Rozmezí: >14Y

PODMÍNKY

Poznámky: Vzhledem k malé části, které by mohly způsobit nebezpečí udušení, prosím, držet daleko od dětí Všech produktů, cena je pevná. máme jen sleva v nákupní sezóny. Tento Model Nástroje vyžaduje technologie a dovednosti provozovat. Ceny výrobků nezahrnují CELNÍ DAŇ ve vaší zemi

O Doprava: Naše nabídky jsou podporovány s dopravou zdarma (ve vybraných zemích)registrovaných air mail, obvykle pod 2 KG. Poté, co vaše objednávka je dodáván, tam bude vždy krátká prodleva pro sledování informací pro zahájení aktualizace. Můžete zkontrolovat jeho sledování informací ve vaší objednávce stav. Můžete také sledovat jej na webové stránky třetí strany. pokud nejste obeznámeni s tím. můžeme vám pomoci sledovat to. Obvykle místní distribuční centrum(post office), je třeba 10-15 dní(Evropské, Asie),10-25 dnů(Severní Amerika,Austrálie),30-60 dnů(Jižní Amerika) až po dodání. pokud jste nechtěl příjmout váš balíček na 30 dní(Evropské, Asie),40 dní(Severní Amerika,Austrálie),60 dní(Jižní Amerika). použijte, prosím, číslo pro sledování přijímat vaše balíček, Od téměř poště, aby váš příjem adresa. Dej nám, prosím, vaši správnou adresu. nebo vaše zásilka nebude úspěšné doručení.

Kontaktujte Nás: můžete nás kontaktovat Pujcky-hned-bez-registru.cz zprávu systém, obvykle zprávy budou odpověděl do 1 pracovního dne. pokud tam je nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás, budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl.Můžete také kontaktovat zákaznický servis Pujcky-hned-bez-registru.cz.

O Skladem: Jsme také prodávat naše produkty na jiné platformy nebo webové stránky. takže tam je malá šance, že produkt, který jste zakoupili, je vyprodán. obvykle budeme vás kontaktovat za 1-2 dny. Prosím, zrušit objednávku laskavě. jsme tak omlouvám se za chyby. pokud je to se vám stalo. jsme tak se za to omlouvám. nabízíme vám slevu nebo kupón ukázat náš respekt. můžete jej použít na další nákup. děkuji vám za pochopení.

Jiné Politiky: Vážné Kupující Pouze! Prosím, místo aby pouze tehdy, pokud souhlasíte se všemi PODMÍNKAMI.

Štítky: hobby model barva, nástroj model ustar, gundam maska, hobby plastový model nástroje, Auto opravy nástroj, hobby modelovací nástroje, překonat hobby fan, Sklo nástroj, plastikový model zařízení, lesklé oční stíny kartáč.

Související produkty: